Scanmed jaunā mājaslapa

Publicēts: 10.08.2015

Scanmed jaunā mājaslapa

Esiet sveicināti jaunajā mājaslapā, kas daļēji sakrīt arī ar mūsu tikko atjaunoto vizuālo identitāti!

Vispirms vēlamies teikt, ka esam tie paši, bet ejot līdzi laikam esam kļuvuši mūsdienīgāki. Pirmkārt, jaunas vēsmas apmeklējušas mūsu logo, kurš, lai arī līdzīgs, tomēr kļuvis mūsdienīgāks. Otrkārt, esam pārveidojuši savu mājaslapu, lai tā būtu ērtāka un tās saturs būtu pārlūkojums ērtāk.

 Jaunā mājaslapas versija jau šobrīd un turpmāk būs pārlūkojama no visu veidu ierīcēm – datoriem, telefoniem un planšetdatoriem. Tas padarīs dzīvi ērtāku gan mūsu esošajiem klientiem, gan tiem, kas ar mums tikai iepazīsies.

Svarīgākā sadaļa, kurā vienmēr centīsimies uzturēt aktuālāko informāciju ērti pārskatāmā veidā, ir mūsu produktu sadaļa. Tāpat kā līdz šim šajā sadaļā produktu klāsts ir sadalīts pēc medicīnas nozarēm, lai katrs speciālists maksimāli ātri varētu atrast tieši sev nepieciešamos produktus.

Sadaļa, kuru esam pievienojuši no jauna, ir mūsu jaunumu sadaļa – tā domāta dažādu mūsu jaunumu, interesantu un svarīgu ziņu un citu ziņu publicēšanai, lai Jūs vienmēr būtu lietas kursā, kas jauns pie mums un pasaulē. Ik pa laikam pie jaunumiem publicēsim kādu ziņu, kas ļaus paskatīties uz mums pašiem un darbu, ko darām, no citas puses.

Priecāsimies par atsauksmēm, bet līdz tam – veiksmi darbos!