Analogic BK Ultrasound ultraskaņas iekārtas

Publicēts: 10.08.2015

Analogic BK Ultrasound ultraskaņas iekārtas

BK Ultrasound ir uzņēmuma Analogic, kurš dibināts jau 1967. gadā netālu no Bostonas, vadošais zīmols, ar kura zīmi tiek ražotas un izplatītas tirgū atzītas ultraskaņas iekārtas. Kopš XXXX. gada tiesības izplatīt šos augstās kvalitātes produktus ir arī SIA Scanmed.

Kad Bernards Maršals Gordonds (dzimis 1927. gadā) nodibināja uzņēmumu Analogic, kas notika 1967. gadā, viņa izgudrojumi jau bija atstājuši savu zīmi vēsturē. Pēc Analogic dibināšanas Bernards negulēja uz savu izgudrojumu lauriem, bet iedzīvināja jaunrades kultūru visā Analogic uzņēmumā, kas šobrīd visā pasaulē jau nodarbina ap 1500 darbiniekiem. Uzņēmuma galvenajā mītnē strādā aptuveni 900 no viņiem.

Mūsdienās Analogic sasniegumu un inovāciju saraksts stiepjas 40 gadu garumā, kuru laikā tieši šī uzņēmuma speciālisti ir piedalījušies pie neskaitāmu inovāciju radīšanas. Analogic visvairāk pienesuma ir devis tieši datortomogrāfijas signālu apstrādē un tāpēc arī ir atzīts līderis diagnostiskās medicīnas un drošības sistēmu attēlveidošanā. Ar vairāk nekā 190 ASV teritorijā reģistrētiem patentiem (un to analogiem citur pasaulē) un daudziem, kas vēl tikai gaida savu apstiprināšanu, Analogic vēsture runā pati par sevi.

Analogic paspārnē esošais zīmols bk ultrasound eksistē jau vairāk nekā 30 gadus un tā ultraskaņas risinājumi tiek izmantoti medicīnas prakšu uzlabošanai tādos virzienos kā uroloģija, operācijas un anestēzija. Daudzkārt apbalvotā Flex Focus sistēmu saime ar to unikālajiem dizaina risinājumiem nodrošina nepārspētu reālā laika attēla kvalitāti ar viegli lietojamu interfeisu portatīvā platformā.

Lai uzzinātu vairāk par Scanmed piedāvājumā esošajām bk ultrasound iekārtām aicinām apskatīt mūsu bk ultrasound produktiem veltīto kataloga sadaļu.